Zvýšíme bezpečnostní povědomí vašich zaměstnanců

Vaše zaměstnance a vedoucí pracovníky seznámíme s aktuálními kybernetickými hrozbami, jejichž působení jsou vystaveni, a jak jim čelit.

Vaši zaměstnanci se dozvědí, jak probíhá cílený kybernetický útok, který je stále častěji veden i na malé a střední firmy, a jak takový útok včas rozpoznat a reagovat na něj.

Na konkrétních příkladech jim vysvětlíme, proč je nutné dodržovat určitá bezpečnostní opatření, která jim mohou na první pohled přidat příliš restriktivní, ale které jsou účinné i v případě cílených útoků, kdy útočník zneužívá technik sociálního inženýrství a slabých míst vašeho systému.

Vaši zaměstnanci po absolvování tohoto kurzu již nebudou nejslabším článkem celého systému a budou schopni včas odhalit začínající kybernetický útok a tím podstatně snížit riziko napadení vaší organizace.

Cena: od 10.000 Kč

order


K článku “Zvýšíme bezpečnostní povědomí vašich zaměstnanců” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: