Vytvoříme pro vás atraktivní webové stránky

Vytvoříme pro vás atraktivní web, jednoduchou webovou prezentaci, případně provedeme redesign vašich stávajících webových stránek.

Je nám jasné, že pokud chcete úspěšně propagovat své produkty a služby na internetu, tak potřebujete, aby se odkaz na váš web nacházel na první stránce ve výsledcích vyhledávání, aby něj uživatel kliknul, a následně aby na zobrazené stránce rychle našel to, co hledal, a nakoupil.

Víme, že už pouhá volba správného názvu domény a dostupnost webu je pro osud vašeho dalšího podnikání a prezentace na internetu klíčová, a proto vám navrhneme vhodné doménové jméno a hosting, a na něj umístíme vaší webovou prezentaci, kterou pro vás zhotovíme.

Pro podporu konkrétního produktu nebo služby pak pro vás vytvoříme jednoduchou webovou prezentaci, microsite nebo satelitní web, což by vám mělo umožnit dosáhnout výrazně vyššího zisku.

Pokud již nějaký web máte, můžeme provést jeho redesign, samozřejmě jen tehdy, pokud by námi provedená komplexní analýza webu prokázala, že to má smysl. Např. pokud bychom zjistili, že špatná orientace na webu, je i ve vašem případě, příčinou vysoké míry opouštění a s tím spojené nízké konverze.

Obsah námi vytvořených webů můžete sami aktualizovat a spravovat, a to bez nějakých hlubších znalostí a bez ohledu na to, zda se bude jednat o kompletní webovou prezentaci vaší firmy a všech vámi nabízených produktů a služeb anebo microsite, protože každý námi dodávaný web zpravidla obsahuje plnohodnotný redakční systém.

Všechny naše stránky jsou optimalizovány jako pro vyhledávače, tak i pro lidi. Ano, děláme i tzv. SEO (Search Engine Optimization neboli optimalizace pro vyhledáváče) a snažíme se o co nejlepší UX (User eXperience neboli uživatelskou přívětivost).

Cena: na dotaz

order

Tip: V případě, že byste si chtěli co nejvíce úprav na svých webových stránkách provádět sami, doporučujeme vám absolvovat kurz pro začínající webmastery.

Štítky: