Situační analýza

V tomto kurzu se dozvíte, jak správně provést situační analýzu, která je nezbytným předpokladem k tomu, abyste mohli sestavit svůj strategický plán a dosáhnout své vize.

Dozvíte se, jak identifikovat a kvantifikovat příležitosti, které se vám nabízejí a hrozby, kterým budete v nejbližší době čelit, a rovněž i své silné a slabé stránky a to za použití vhodných postupů a technik.

Seznámíte se s analýzou PEST, P5F, VRIO, metodou ETOP, MAP, SAP, IFE, EFE. Ukážeme si, jak provést následnou syntézu těchto informací do podoby SWOT matice a zvolit vhodnou strategii.

Kromě znalostí si odnesete i samotnou metodiku ve formátu PDF a spreadsheety ve fromátu XLS, které budou obsahovat všechny matice potřebné pro provedení situační analýzy ve vaší organizaci.

Délka kurzu: 8 hodin
Cena: 12 000 Kč

Štítky: ,


K článku “Situační analýza” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: