Řízení rizik

V tomto kurzu se dozvíte, jak zavést proces řízení rizik v organizaci, a jak přistoupit k identifikaci, analýze a hodnocení rizik.

Naučíte se efektivně identifikovat a kvantifikovat aktiva, hrozby, zranitelnosti a výsledné riziko, zvolit odpovídající metodu zvládání rizik a navrhnout vhodná opatření ke snížení rizika na přijatelnou úroveň. Dozvíte se také, jakých chyb se analytici nejčastěji při analýze rizik dopouštějí, jaké jsou nedostatky některých běžně používaných metodik a spoustu dalšího.

Studijní materiály

Všichni účastníci kurzu obdrží knihu Řízení informačních rizik v praxi, z níž obsah kurzu vychází, a která respektuje mezinárodně uznávané normy a standardy v oblasti řízení rizik a obsahuje návod, jak informační rizika řídit.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen jak pro manažery kybernetické bezpečnosti, kterým povinnost provádět analýzu rizik předepisuje přímo zákon o kybernetické bezpečnosti a tak i pro vlastníky firem a vedoucí pracovníky, kteří si uvědomují, že rizika je nutné nějakým způsobem řídit.

Termín konání kurzu

Pořádáme jak individuální, tak i skupinová školení, kdy jsou termíny kurzů vypisovány dle zájmu a časových možností jednotlivých účastníků.

Délka kurzu

Standardní délka kurzu je 8 hodin, ale je možné ji upravit dle potřeb jednotlivých účastníků.

Cena kurzu

12.000 Kč. V případě individuálních konzultací je účtována sazba 1.500Kč/hod.

Štítky:


K článku “Řízení rizik” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: