Provedeme komplexní analýzu vašeho webu

Provedeme komplexní analýzu vašeho webu z pohledu uživatelské přívětivosti (User eXperience, zkr. UX) a optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization, zkr. SEO) a doporučíme vám, jaké změny byste měli na svém webu provést a proč.

Výsledkem naší analýzy bude stručná a srozumitelná studie, ze které se dozvíte, co je potřeba udělat pro zvýšení konverze a lepšího umístění ve výsledcích vyhledávání. Pokud budete chtít, můžeme společně i všechny doporučené změny realizovat.

Detailně se podíváme na to, jak váš web celkově působí na příchozího návštěvníka a potenciálního zákazníka, a co je např. příčinou vysoké míry opouštění a neuskutečnění konverze. Zaměříme se na vzhled vašeho webu, umístění jednotlivých prvků, účinnost textu, grafiky, navigace, informační architekturu, použité barvy, obrázky, písmo atd.

Prověříme, jak si stojíte ve výsledcích vyhledávání na vybraná klíčová slova, a provedeme analýzu vašeho odkazového profilu, tj. jaké stránky na vás odkazují, přes jaké fráze ve výsledcích vyhledávání se k vám vaši potenciální zákazníci dostávají, a především jaký obsah a klíčová slova se nachází na vašich webových stránkách a zda plně využíváte možností jednotlivých HTML tagů a jejich atributů.

Nedílnou součástí nabídky je i provedení redesignu vašeho stávajícího webu, vytvoření podpůrných microsite, revize stávajících textů a sepsání nových kvalitních textů, pořízení atraktivních obrázků a fotografií, a v neposlední řadě získání trvalých zpětných odkazů z  důvěryhodných a tematicky spřízněných webů. Z vlastní zkušenosti víme, že mnohdy o úspěchu rozhodují na první pohled zcela nevýznamné detaily a kolikrát i drobná změna může vést k výraznému zvýšení počtu klientů, objednávek a tedy i tržeb.

Cena: na dotaz

order

 

Štítky: , ,