Připojíme vaši domácnost nebo firmu do internetu

Připojíme vaši domácnost nebo firmu do internetu a zajistíme, abyste měli internet dostupný ve všech prostorách, které určíte.

Máme zkušenosti s instalací metalické i bezdrátové sítě i s rozvodem signálu přes elektrorozvodnou síť (230V) v budovách, které mají silné železobetonové stropy, přes které neprojde Wi-Fi signál nebo v budovách, kde není možné z nejrůznějších důvodů vrtat a provádět stavební úpravy.

Nejsme distributorem žádného HW ani SW řešení, takže naše volba konkrétního HW a SW produktu vychází čistě z analýzy vašich aktuálních a budoucích potřeb a požadavků na bezpečnost. Vaši síť jsme schopni nakonfigurovat tak, aby byla ochráněna před nejčastějšími útoky.

Pro předběžnou kalkulaci ceny je nutné uvést vaši lokalitu, počet počítačů, které chcete připojit a jejich umístění + další specifické požadavky.

Cena: na dotaz

order


K článku “Připojíme vaši domácnost nebo firmu do internetu” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: