Ochráníme vaše dokumenty v papírové podobě před paděláním

Jako jediní nabízíme ochranu veškerých vašich dokumentů, které běžně tisknete před zkopírováním a paděláním pomocí unikátního ochranného prvku NeTS, který umístíme do dokumentu a vytiskneme na bezpečnostním papíru.

Samozřejmě, že i dokument opatřený tímto unikátním ochranným prvkem a vytištěný na bezpečnostním papíře lze zkopírovat, ovšem poměrně snadno se dá poznat, zda se jedná o kopii nebo originál.

Tímto způsobem můžete před zkopírováním a paděláním chránit v podstatě cokoliv co se tiskne a to jak na papír tak i na plast. Může se jednat o smlouvy, faktury, certifikáty, dárkové poukázky, slevové kupóny, věrnostní karty, prostě vše, co by se mohlo vyplatit někomu padělat.

Cena:

  • Pro fyzické osoby, drobné živnostníky, podnikatele a SME nabízíme 100 kusů papíru opatřených speciálním ochranným prvkem se skrytým textem dle vašeho výběru za 800 Kč.
  • Pro velké společnosti, které by tímto způsobem chtěly chránit obrovské množství dokumentů je pak výhodnější neomezená licence začínající na ceně od 35.000 Kč/rok.
order

Štítky: