O nás

Všichni naši spolupracovníci a autoři příspěvků na tomto webu mají vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika, management, marketing, HR, informační technologie a disponují i odpovídajícími znalostmi a zkušenostmi, které získali ve státní správě nebo komerční sféře.

Miroslav Čermák

Miroslav Čermák profilové fotoIng. Miroslav Čermák (*1976) je absolventem Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky, studijního programu Ekonomika a management, oboru Aplikovaná informatika se specializací Management ICT a dále pak Vysoké školy ekonomie a managementu, studijního programu Ekonomika a management, oboru Management firem se specializací Marketing a reklama. Zkušenosti získal během svého působení v malých společnostech i nadnárodních korporacích, kde zastával nejrůznější funkce od programátora, správce sítě, systémového inženýra, specialisty VT až po experta na informační bezpečnost, které se intenzivně věnuje posledních několik let. Více informací o provozovateli tohoto webu najdete na sociální síti LinkedIn. Sledovat ho můžete na Twitteru.

Dagmar Čermáková

Dagmar Čermáková profilové fotoIng. Dagmar Čermáková, Dis. (*1979) je absolventkou Vysoké školy podnikání, a. s. v Ostravě, studijního programu Ekonomika a management, oboru Podnikání a dále pak Slezské Univerzity v Opavě, studijního programu Ekonomika a management, oboru Marketing a management. Věnuje se především finančnímu poradenství, telemarketingu a přímému prodeji.

Ostatní

Anonymous profilové fotoKaždý příspěvek je před tím, než je publikován, nezávisle posouzen expertem na danou problematiku (proběhne tzv. „peer review“). Tím by měla být zajištěna odpovídající kvalita. Co nelze zajistit, je původnost příspěvku, za tu plně odpovídá jeho autor.