Ne, já opravdu nejsem robot!

dppAneb jak jsem si chtěl tuhle koupit tříměsíční doplňkový kupón na první pásmo a neprošel jsem Turingovým testem.

Na stránkách e-shopu Dopravního podniku hlavního města Prahy jsem klikl na „Nejsem robot“ a následně na mne vyskočilo okno, ve kterém jsem měl určit všechny obrázky, na nichž jsou řeky. Problém je, že řeky byly i na obrázcích, kde nebyly vůbec vidět, takže můžete akorát tak hádat, že když je na obrázku kopec, tak někdo dole v údolí nejspíš teče řeka.

recaptcha1

Po několika pokusech jsem to vzdal a zkusil jsem jiné obrázky. Tentokrát jsem měl určit všechny obrázky, na nichž je výloha prodejny. A opět jsem mohl jen hádat, např. jen podle střechy, zda se v dané nemovitosti nachází obchod a má výlohu.

recaptcha2

Ani zde jsem neuspěl, a tak jsem kliknul na ikonu sluchátek a dostal jsem text z angličtiny. Zde se mi už dařilo o poznání lépe, ale musím říci, že to nebylo úplně snadné.

recaptcha3

Pokud vás tento článek zaujal, můžete odkaz na něj sdílet.

  1. Kamil

    Také mě Google Captcha párkrát vypekla, ale hodně pomohlo když jsem zjistil (resp. to zatím vždy v mých pokusech platilo), že jsou správné vždy 3 obrázky.


K článku “Ne, já opravdu nejsem robot!” se zde nachází 1 komentář.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: