Prémiový obsah

Jestliže jste zavítal na tuto stránku, tak vás nejspíš zaujal článek patřící do tzv. prémiového obsahu, ke kterému mají přístup pouze registrovaní uživatelé. Články patřící do prémiového obsahu poznáte na první pohled toho, že jsou označeny ikonou zámečku, štítkem premium a nachází se pod nimi text s výzvou k přihlášení. Stejně jako u článků přístupných pro neregistrované uživatele je i zde zobrazeno prvních několik vět, které dávají tušit, o čem článek je.

Abyste si mohl daný článek přečíst, musíte se nejprve zaregistrovat, a poté se přihlásit svým jménem a heslem, které jste si zvolil při registraci. Že registrace a přihlášení bylo úspěšné, poznáte tak, že se dostanete k článkům označeným štítkem free. Momentálně je v premium sekci jen jeden článek označený tímto štítkem, ale pro představu jak registrace a přihlášení funguje, by to mělo být dostačující. Pro přístup k ostatním článkům v sekci premium je nutné získat vyšší oprávnění.

Pokud mají články zveřejněné na tomto webu pro vás nějakou hodnotu, tak zvažte poskytnutí finančního příspěvku v libovolné výši na provoz tohoto webu ve formě daru. Pokud je předmětem vašeho zájmu konkrétní článek, je možné se dohodnout na jeho zpřístupnění ve formě PDF za úplatu. V případě, že článek zcela nepokrývá danou problematiku v dostatečné hloubce a šíři, tak jak potřebujete, je možné se dohodnout na zpracování literární rešerše.