Jak zavést efektivní systém řízení informační bezpečnosti

V tomto kurzu se dozvíte, jak zavést efektivní systém řízení informační bezpečnosti ve vaší organizaci.

Tedy takový systém, jehož výsledkem bude implementace jen skutečně nezbytně nutných bezpečnostních opatření organizační a technické povahy, které vás budou spolehlivě chránit před stávajícími i novými hrozbami.

Tento kurz je určen především vlastníkům firem a manažerům, kteří jsou si vědomi skutečnosti, že je potřeba otázku bezpečnosti nějak řešit, především vzhledem k rostoucímu počtu kybernetických útoků cílených už i proti malým a středním firmám, ale zároveň nechtějí zavádět nějaký sofistikovaný systém řízení informační bezpečnosti a kupovat drahá bezpečnostní řešení.

Což v mnoha případech skutečně není nutné, neboť stačí jen zavést a dodržovat určitá bezpečnostní opatření organizační a technické povahy. Implementace takového systému a odpovídajících procesů rovněž nemusí být nákladná, tedy pokud se budete řídit našimi doporučeními.

Ta vychází především z našich vlastních zkušeností se zaváděním systému řízení informační bezpečnosti dle ISO/IEC 27001 a 27002, které obsahují soubor konkrétních opatření a postupů, tzv. best practice, známé také jako systém řízení informační bezpečnosti (Information Security Management System, zkr. ISMS).

order


K článku “Jak zavést efektivní systém řízení informační bezpečnosti” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: