Google Android: nejlepší přehrávač videa

AndroidAsi nejlepším přehrávačem videa na platformě Google Android je Archos Video Player, který se vyznačuje i velice zdařilým grafickým zpracováním.

Propracované uživatelské rozhraní, které nabízí Archos Video Player, oceníte obzvlášť tehdy, pokud je vaše zařízení vybaveno větším displejem, anebo k němu máte připojen externí LCD displej.

Archos Video Player umí přehrávat videa z lokálního i síťového úložiště dostupného přes SMB nebo UPnP protokol. Abyste ale mohli pomocí Archos Video Playeru přehrávat videa v jakémkoliv formátu, musíte si ještě z Google Play stáhnout a nainstalovat odpovídající kodeky pro Archos Video Player.

Po spuštění Archos Video Player všechny filmy zaindexuje a poté se pokusí k nim na základě jména souboru a metadat stáhnout z internetu i základní informace o filmu včetně plakátu, který se pak zobrazuje namísto klasické ikony.

avp-posters

Filmy mohou být zobrazovány jako stručný seznam (list), detailní seznam (details) anebo náhledy (posters). Ve starších verzích pak byla k dispozici ještě funkce CoverRoll (carousel), která se vyvolala přetažením vertikálního menu vpravo.

avp-coverroll

Samozřejmostí pak je možnost řazení filmu podle abecedy, data, délky nebo hodnocení, vyhledávání filmu v knihovně médií podle části názvu a stažení titulků v preferovaném jazyce a kódování.

Pokud vás tento příspěvek zaujal, sdílejte ho!
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print

Štítky:


K článku “Google Android: nejlepší přehrávač videa” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: