Google Android: nejlepší přehrávač videa

AndroidAsi nejlepším přehrávačem videa na platformě Google Android je Archos Video Player, který se vyznačuje i velice zdařilým grafickým zpracováním.

Propracované uživatelské rozhraní, které nabízí Archos Video Player, oceníte obzvlášť tehdy, pokud je vaše zařízení vybaveno větším displejem, anebo k němu máte připojen externí LCD displej.

Archos Video Player umí přehrávat videa z lokálního i síťového úložiště dostupného přes SMB nebo UPnP protokol. Abyste ale mohli pomocí Archos Video Playeru přehrávat videa v jakémkoliv formátu, musíte si ještě z Google Play stáhnout a nainstalovat odpovídající kodeky pro Archos Video Player.

Po spuštění Archos Video Player všechny filmy zaindexuje a poté se pokusí k nim na základě jména souboru a metadat stáhnout z internetu i základní informace o filmu včetně plakátu, který se pak zobrazuje namísto klasické ikony.

avp-posters

Filmy mohou být zobrazovány jako stručný seznam (list), detailní seznam (details) anebo náhledy (posters). Ve starších verzích pak byla k dispozici ještě funkce CoverRoll (carousel), která se vyvolala přetažením vertikálního menu vpravo.

avp-coverroll

Samozřejmostí pak je možnost řazení filmu podle abecedy, data, délky nebo hodnocení, vyhledávání filmu v knihovně médií podle části názvu a stažení titulků v preferovaném jazyce a kódování.

Pokud vás tento článek zaujal, můžete odkaz na něj sdílet.

Štítky:


K článku “Google Android: nejlepší přehrávač videa” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: