Dostaneme vás na první stránku Googlu a Seznamu

Na vybraná klíčová slova vás dostaneme na první stránku ve výsledcích vyhledávání v Googlu a Seznamu a pomůžeme vám se tam udržet.

V případě, že nabízíte zajímavý produkt nebo službu a vaše konkurence je slabá, může vás umístění na první stránce ve výsledcích vyhledávání přijít na několik málo tisíc korun, v opačném případě počítejte spíše s částkou ve výši desítek až stovek tisíc.

Pokud se ptáte, kolik za umístění na první stránce ve výsledcích vyhledávání na Seznamu a Googlu zaplatíte, tak vězte, že konečnou cenu vám sdělíme po provedení komplexní analýzy vašich stránek, vyhodnocení konkurence a potenciálních zákazníků a zjištění co všechno budeme muset pro dosažení tohoto cíle udělat.

Po odsouhlasení ceny začneme pracovat na co nejlepším umístění odkazu na vaše stránky ve výsledcích vyhledávání. Teprve v okamžiku, kdy se začne odkaz na vaše stránky po dobu několika dnů zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na první stránce Google nebo Seznam, a to minimálně na jedno požadované klíčové slovo nebo frázi, tak nám uhradíte částku uvedenou ve smlouvě. Dokud se však na první stránce ve výsledcích vyhledávání odkaz na váš web nezobrazuje, tak nic neplatíte.

Pokud nás kontaktujete v době, kdy již pracujeme na co nejlepším umístění webových stránek vašeho konkurenta, tak vás budeme muset nejspíš odmítnout, protože bychom se mohli dostat do střetu zájmů. Kontaktujte nás proto ve vlastním zájmu co nejdříve a vyžádejte si cenovou nabídku.

Nedílnou součástí nabídky je i provedení redesignu vašeho stávajícího webu, vytvoření podpůrných microsite, revize stávajících textů a sepsání nových kvalitních textů, pořízení atraktivních obrázků a fotografií, a v neposlední řadě získání trvalých zpětných odkazů z  důvěryhodných a tematicky spřízněných webů.

Cena: na dotaz

Štítky: ,