Pomůžeme vám zvýšit zisk přicházející z vašeho webu

Provedeme komplexní analýzu vašeho webu z pohledu uživatelské přívětivosti (User eXperience, zkr. UX) a optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization, zkr. SEO) a doporučíme vám, jaké změny byste měli na svém webu provést a proč.

Vězte, že ani zobrazení odkazu na váš web na první stránce ve výsledcích vyhledávání k dosažení úspěchu nestačí. K tomu je potřeba, aby na váš odkaz ve výsledcích vyhledávání ještě někdo kliknul, a následně aby na stránce, která se mu zobrazí, našel to, co hledal a nakoupil.

Prověříme, jak si stojíte ve výsledcích vyhledávání na vybraná klíčová slova, a provedeme analýzu vašeho odkazového profilu, tj. jaké stránky na vás odkazují, přes jaké fráze ve výsledcích vyhledávání se k vám vaši potenciální zákazníci dostávají, a především jaký obsah a klíčová slova se nachází na vašich webových stránkách a zda plně využíváte možností jednotlivých HTML tagů a jejich atributů.

Dále se podíváme na to, jak váš web celkově působí na příchozího návštěvníka a potenciálního zákazníka, a co je např. příčinou vysoké míry opouštění a neuskutečnění konverze. Zaměříme se na vzhled vašeho webu, umístění jednotlivých prvků, účinnost textu, grafiky, navigace, informační architekturu, použité barvy, obrázky, písmo atd.

Výsledkem naší analýzy bude několikastránková studie, ze které se dozvíte, co je potřeba pro zvýšení konverze udělat a proč. Pokud budete chtít, můžeme vám příslušné změny, vedoucí k co nejlepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání na Seznamu a Googlu a zvýšení konverze, pomoci realizovat. Provedeme redesign vašeho stávajícího webu, sepíšeme pro vás kvalitní texty, a získáme pro vás trvalé zpětné odkazy z relevantních webů.

Cena: na dotaz

order

Tip: Z vlastní zkušenosti víme, že mnohdy o úspěchu rozhodují na první pohled zcela nevýznamné detaily a kolikrát i drobná změna může vést k výraznému zvýšení počtu klientů, objednávek a tedy i tržeb.K článku “Pomůžeme vám zvýšit zisk přicházející z vašeho webu” se zde nenachází žádný komentář - buďte první.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: