Ne, já opravdu nejsem robot!

dppAneb jak jsem si chtěl tuhle koupit tříměsíční doplňkový kupón na první pásmo a neprošel jsem Turingovým testem.

Na stránkách e-shopu Dopravního podniku hlavního města Prahy jsem klikl na „Nejsem robot“ a následně na mne vyskočilo okno, ve kterém jsem měl určit všechny obrázky, na nichž jsou řeky. Problém je, že řeky byly i na obrázcích, kde nebyly vůbec vidět, takže můžete akorát tak hádat, že když je na obrázku kopec, tak někdo dole v údolí nejspíš teče řeka.

recaptcha1

Po několika pokusech jsem to vzdal a zkusil jsem jiné obrázky. Tentokrát jsem měl určit všechny obrázky, na nichž je výloha prodejny. A opět jsem mohl jen hádat, např. jen podle střechy, zda se v dané nemovitosti nachází obchod a má výlohu.

recaptcha2

Ani zde jsem neuspěl, a tak jsem kliknul na ikonu sluchátek a dostal jsem text z angličtiny. Zde se mi už dařilo o poznání lépe, ale musím říci, že to nebylo úplně snadné.

recaptcha3


Pokud vás tento příspěvek zaujal, sdílejte ho!
Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

  1. Kamil

    Také mě Google Captcha párkrát vypekla, ale hodně pomohlo když jsem zjistil (resp. to zatím vždy v mých pokusech platilo), že jsou správné vždy 3 obrázky.


K článku “Ne, já opravdu nejsem robot!” se zde nachází 1 komentář.

Diskuse na tomto webu je moderována. Pod článkem budou zobrazovány jen takové komentáře, které nebudou sloužit k propagaci konkrétní firmy, produktu nebo služby. V případě, že chcete, aby z těchto stránek vedl odkaz na váš web, kontaktujte nás, známe efektivnější způsoby propagace.

Přihlášeným uživatelům se tento formulář nezobrazuje - zaregistrujte se.

Jméno:(požadováno)
E-mail:(požadováno - nebude zobrazen)
Web:

Text vaší reakce: